Canlı Okey Salonları ve Ücretsiz Sohbet Odaları ile keyifli zamanlar geçirin.

Edencity - Online Okey Oyna - Bedava Sohbet'e Katıl!


                       

EdenCity Net en çok sevilen ve beğenilen online okey ve sohbet sitesidir. Edencity platformunda ister sohbet odalarına katılabilir, isterseniz online okey salonlarına katılın. şimdi eğlencenin tam vakti. Yüzlerce online kullanıcı seni burada bekliyor!

Türk Okey


Türk Okey

Türk Okey
olarak da bilinen popüler döşeme oyunu Okey, Apple veya Android cihazınız için harika bir ücretsiz oyun!

Oyunun Türkçe adı “Joker” demek ve her şeyi söylüyor çünkü Okey tamamen gerçek ve sahte jokerlerle ilgili. Okey, Rummy ailesinin bir parçasıdır ve Rummikub’ı çok andırıyor. Canasta ve Rummy Multiplayer gibi oyunları seviyorsanız , kesinlikle denemelisiniz!

Okey, bilinmeyen, ancak Türkiye’de son derece popüler olan geleneksel bir oyundur. Oyun dinamikleri remi hatırlatır, çünkü parçaları toplamak ve bunları cümle ve dizilere dönüştürmek zorundasınız. Aradaki fark, oyunu kazanmak için açığa çıkana kadar elinizin gizli kalmasıdır. Hiç Okey oynamadın mı? Sorun değil, oyun talimatları ve oyunun kurallarını içerir, bu yüzden yakında bir uzman olacaksınız!

Tek bir oyun veya turnuva modunda oynamanız ve kaç rakiple yarışmak istediğiniz tamamen size bağlıdır. Zorluk seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. “Kolay” ile başlayın ve gerçek bir meydan okuma ile “zor” kadar yolunuzu çalışın!

Okey’deki 3D grafikler ve animasyonlar gerçekçi bir görünüm ve heyecan verici bir oyun atmosferi yaratıyor. Oyun aynı zamanda taşları otomatik olarak sıralayan mekanizmalar gibi oyun deneyimini geliştirmek için sezgisel araçlar içerir. Devam et ve tüm özellikleri kontrol et!

Facebook sayfamızı ziyaret edin ve en son güncellemeler hakkında her şeyi öğrenin veya sahne arkasına bir göz atın.

İPhone, iPad, akıllı telefon ve tabletiniz için oyunu şimdi alın!Toplam 1 Yorumlar
Erhan

okey oynamak isterim lütfen

Bir cevap bırakın.