Canlı Okey Salonları ve Ücretsiz Sohbet Odaları ile keyifli zamanlar geçirin.

Edencity - Online Okey Oyna - Bedava Sohbet'e Katıl!


                       

EdenCity Net en çok sevilen ve beğenilen online okey ve sohbet sitesidir. Edencity platformunda ister sohbet odalarına katılabilir, isterseniz online okey salonlarına katılın. şimdi eğlencenin tam vakti. Yüzlerce online kullanıcı seni burada bekliyor!

OKEY Tamam


OKEY Tamam

Okey, ayrıca Türk Rummy olarak da bilinen popüler kiremit tabanlı oyun, Apple veya Android cihazınız için harika bir ücretsiz oyun!

Oyunun Türkçe ismi “joker” anlamına geliyor ve hepsini söylüyor çünkü Okey tamamen gerçek ve yanlış jokerlerle ilgili. Okey, Rummy ailesinin bir parçası ve Rummikub’a çok benziyor. Canasta veya Rummy Multiplayer gibi eşleşen kart oyunlarının hevesli bir oyuncuysanız , kesinlikle denemelisiniz!

Okey, bilinmeyen, ancak Türkiye’de çok popüler olan geleneksel bir oyundur. Dinamikler Rummy’yi hatırlatıyor, çünkü setler ve koşular oluşturmak için fayans toplamak zorundasınız. Aradaki fark, oyunu kazanmak için ortaya çıkana kadar elinizin gizli kalmasıdır. Daha önce Okey oynamadın mı? Endişelenmeyin, bir öğretici ve uzman olmanıza yardımcı olacak kurallar dahil edilmiştir!

Tekli oyun veya turnuva modu oynamak ve kaç rakiple rekabet etmek istediğinizde size kalmış. İsteğinize göre zorluk seviyesini bile ayarlayabilirsiniz. Oyuna girmek için “kolay” a başla ve gerçek bir zorlukla yüzleşmek için “zor” una kadar çalış!

Okey, gerçekçi bir görünüm ve heyecan verici bir oyun atmosferi yaratan 3D grafiklere ve animasyonlara sahiptir. Ayrıca oyun deneyiminizi iyileştirmek için sezgisel yardımlar da içerir, örneğin döşemelerinizi otomatik olarak sıralama mekanizmaları. Devam et ve tüm fonksiyonları kontrol et!

Facebook sayfamızı ziyaret edin ve en son güncelleme haberleri hakkında daha fazla bilgi edinin veya sahnelerin arkasında neler olduğuna bakın.Bir cevap bırakın.