Canlı Okey Salonları ve Ücretsiz Sohbet Odaları ile keyifli zamanlar geçirin.

Edencity - Online Okey Oyna - Bedava Sohbet'e Katıl!


                       

EdenCity Net en çok sevilen ve beğenilen online okey ve sohbet sitesidir. Edencity platformunda ister sohbet odalarına katılabilir, isterseniz online okey salonlarına katılın. şimdi eğlencenin tam vakti. Yüzlerce online kullanıcı seni burada bekliyor!

Gurbetçi gence ceza geldi hapis


Gurbetçi gence ceza geldi hapis

Fransa’da uzun yıllar kalmış ve çalışmış iş bulamadığı için ise işsizlik maaşı alan 25 yaşındaki bir Türk gencinin sosyal medya hesabını kontrol eden Pole Emploi yetkilileri, gencin Türkiye’ye yerleştiğini belirledi. Gence 4 ay hapis ve 3 yıl Fransa’ya giriş yasağı konuldu Fransa’nın batısındaki Alençon’da oturan 25 yaşındaki Türk genci, işsiz kaldıktan sonra Türkiye’ye yerleşti sonrasında ise olanlar oldu

HAPİS CEZASI YOLDA

Fransız medyasından yer alan habere göre, Türkiye’ye yerleştiğini işsizlik kurumu Pole Emploi’ya bildirmeyen genç, mektuplara da cevap vermedi.

Bu esnada genç, 2016 Eylül ile 208 Eylül tarihleri arasında 18 bin Euro işsizlik maaşı aldı. Gencin Facebook hesabını incelemeye alan Pole Emploi yetkililer, tüm paylaşımların Türkiye’den yapıldığını belirleyince, genç hakkında soruşturma başlatıldı.

Abisi de uzun süre Türkiye’de kalmış Aynı zamanda gencin 27 yaşındaki abisinin de işsizlik maaşı alırken, uzun bir süre Türkiye’de kaldığını ve bu sürede 2 bin 600 Euro işsizlik maaşı aldığı da tespit edili.

4 ay hapis 3 yıl Fransa’ya giriş yasağı
İki kardeşin katılmadığı, 28 Kasım’da Alençon Mahkemesi’nde görülen duruşmada mahkeme, yargılanan gençlerden küçüğüne 4 ay hapis ve 3 sene Fransa’ya giriş yasağı koydu. Ayrıca aldığı 18 bin 416 Euro’yu da geri iade etmek zorunda kalacak.

Abisi de aldığı parayı iade edecek
Abisi ise 2 ay hapis cezasına çarptırıldı. Abi de 2 bin 589 Euro iade etmek zorunda dolacak. Ayrıca mahkeme masrafları 1200 Euro’yu da iki kardeş ödeyecek. ALINTIBir cevap bırakın.