Canlı Okey Salonları ve Ücretsiz Sohbet Odaları ile keyifli zamanlar geçirin.

Edencity - Online Okey Oyna - Bedava Sohbet'e Katıl!


                       

EdenCity Net en çok sevilen ve beğenilen online okey ve sohbet sitesidir. Edencity platformunda ister sohbet odalarına katılabilir, isterseniz online okey salonlarına katılın. şimdi eğlencenin tam vakti. Yüzlerce online kullanıcı seni burada bekliyor!

edencity chat ücretsiz indir


edencity chat ücretsiz indir

edencity chat ücretsiz indir Bu ücretsiz uygulama tanınmış topluluk  EdenCity ( edencity indir yucle de ), sohbet, flört ve oynamak için bir platform. Her zamanki gibi, indirme iTunes Store üzerinden iPhone ve EdenCity ana sayfasındaki talimatlar ile Android (mevcut durum: 10/2015) içindir.

Uygulamayı nasıl kullanabilirsiniz?

Uygulamayı kullanmak için kısa bir kayıt gereklidir. Sonra tüm fonksiyonları açıklayan kısa bir giriş alacaksınız.

Ücretsiz uygulama ( edencity indir yucle de ) nasıl çalışır?

Kartvizitinizde profilinizi oluşturabilir, fotoğraf yükleyebilir, hobiler girebilir vb. Artık insanları tanıma zamanı. Katılımcılar kategorisi altında, şu anda kaç kişinin çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz. Günün saatine bağlı olarak, genellikle birkaç bin vardır. Diğerlerinin profillerine bakabilir ve isterseniz doğrudan bir mesaj yazabilirsiniz.
Ayrıca erkek ve kadın arasında ayrım yapma seçeneğiniz de vardır. Bölgenizdeki güzel insanlarla tanışmak istiyorsanız, onları yarıçapa göre sıralayın.Toplam 1 Yorumlar
mehmet akkaya

selamlar edencty giremiyorum olmuyor kilitlendimiacilmasi icin neyapmaliyim

Bir cevap bırakın.